Kaşar ayşe ile fingirdeşmemiz.

0
1073

Lise 3 öğrencisiyim. Komşu kızı ile çıkalı 2 ay oldu. onu seviyorum ama aynı zamanda sınıfta ayşe adına orta güzellikte biraz kaşar bir kız var. sürekli bana yanaşır ve konuşma bahanesiyle el kol şakası yapar bana. bir kere elini bacağıma atıp uzun süre elini orda tuttu. biraz etkilendim. içim cız etti.

Eve geldiğimde de komşu kızı ile konuşuyoruz. Tabi manita bazen kıskanıyor beni. boy pos var. Az biraz da yakışıklıyım söylemesi ayıp 🙂

Ama aklıma bu aralar hep benim sınıf arkadaşım kaşar ayşe geliyor. Kaşar diyorum çünkü gördüğü her güzel erkeğe yanaşıp salça oluyor. Bel altı fıkralar anlatıyor. Her ayak var bu kızda.

Bir kere beden dersiydi. son dersimizdi. top oynadık hoca kız olduğu için bizi serbes bırakmış kızlarla konusuyordu. benim bir ara ayak burkuldu oyundan çıktım hocadan izin alıp eve gidecektim. Zaten son ders diye hoca tamam dedi. Çıktım sınıfa çantayı almaya. kaşar ayşe de peşimden geldi. yine şakalaşmalar başladı. ben güya çantayı alacaktım el kol hareketi yaptı. biraz niyeti bozdum yanaştım buna. başladım öpmeye. zaten dünden razı. öpüşürken sesler duyduk. bir kaç kız da sınıfa doğru geliyordu. demek ayşenin peşimden geldiğini görünce bunlar da birşeyler yakalarız diye geldiler.

Ayşe ile sonraki maceramızı en kısa sürede anlatacağım. bu iş öpücükle kalmadı. 🙂

Bir Cevap Yazın