Sansasyonel ilişkiler – Kadın nasıl tavlanır

0
456

Yıllar önceydi. Üniversitede öğrenci olduğum yıllar.
Taşra bir şehirden mega kente okumaya gelmiştim. Okulumuz deniz kenarında etilerin bulunduğu mekan ve ünlülerin akşamları gelerek artık eroin gibi uğrak yerlerinin olduğu ve akşamlar etilere gelmeden sanki o gün eksik bir şekilde yaşayacağı entel dantel, gösteriş budalalarının ve hatta ahmakların uğrak yeri olan etiler de oturuyordum.
Konuyu uzatmadan ünlülerin girdiği ortamlara maddi olarak gücümüz yetmese de Etiler de yaşamak bile ilk etap ta inanılmaz bir duygu idi. Gerçi zamanla sıradan bir hal almıştı benim için Etiler.
Adımı vermek istemiyorum sizler DonaldTrump olarak beni hatırlasanız yeter.
Her zaman ki gibi arkadaşlarla masada otururken karşımızda 6 kızın oturduğunu ve bana baktıklarını gördüm. Gözüme kestirdiğim bir kıza git dedim kendi kendime. Fırsat bu fırsat. Altı kız yanlarında bir erkek bile yok. Varlığınla şereflendir masalarını diyerek kalkmaya hazırlanırken arkadaşlarımdan (erkek olanlardan bir tanesi ve adı Mehmet) nereye diye sorduğunda karşı masada 6 lı kızlara bakıyorum. Konuşmaya gideceğim dedim. Sonrasında Mehmet bana sana bakmazlar boşuna gidip kendini rezil ettirme ve burası Etiler diyerek hevesi kırmaya çalışıyordu ama oralı değildim. Sonra kızlardan Kübra arkadaşımız Mehmet doğru söylüyor kendini rezil etme Donalt, otur oturduğun yerde ve gitme demişti.
Oralı değildim bile masamdan kalkıp kızlara doğru gidiyordum. Kızlar kendilerine doğru geldiğimi gördüler. Neyse masalarına geçtim oturmadan hanımlar merhabalar. Ben geldim.
Kızlar şaşkınlık içerisinde bana bakıp bakıp duruyorlardı. Sonra kafamda bu kızı alacağım dediğim kıza bakarak müsaade varsa oturmak istiyorum dedim.
Tabi buyur oturabilirsin dediler.
Kızın gözlerinin içine bakarak (adı Tuğçe) buraya gelişimin amacını az çok tahmin etmişsinizdir ve konuya girmeden bir sorum olacak. Güzel gözlerinin sahibi var mı demem ile diğer kızların gözlerindeki  şaşkınlığı hissedebiliyordum. Tuğçe bana anlamadım demek istediğini bir daha söyler misiniz dediğin de kendisine karşında papağan yok. Cesaretini toplayıp masana kadar gelen bir erkeğin öz güveni cesareti ve ağzından çıkan cümleleri karşısındaki kadın cazibeliğinden kaynaklanıyor ve karşımdaki kadın eğer kurduğum cümleyi anlamadım diyorsa iki anlam çıkar buradan.

1. Ya gerçekten de IQ düşüklüğü vardır sizde.
2. Yada karşındaki kişiyi ciddiye almıyorsunuzdur.
Her iki durumda da kıza hakaret etmiştim ve bunu çok iyi biliyordu ve çokta bozulmuş bir durumda idi ama elinde olsaydı ağzıma sıçacak durumdaydı lakin etiler de herkesin içinde sıçmak her baba yiğidin harcı değil tabi.
Neyse kalkıyorum masanızdan ve size iyi eğlenceler diyerek masalarından uzaklaşıp arkadaşlarıma geri geldim. Oturur oturmaz Tuğçe nin de arkamdan geldiğini gördüm ama sanki görmemiş gibi davranarak masaya geçtim ve Donalt deminki söylediğin “Güzel gözlerinin sahibi var mı ” sözünü ilk defa tanımadığım bir insanın söylemesi aslında beni şaşırttı ve cesaretin beni inanılmaz (ingilizce de the amazing diyoruz) derecede etkiledi. O an aklıma birşey gelmedi açıkçası ve anlamsız bakışlar içerisinde  size o cümleyi kurdum diyerek numarasını kağıda yazıp bıraktı masama ve sonrasında kızla olan ilişkim 2 yıla yakın sürmüştü.

Bir Cevap Yazın